Infolinka

+‎421 915 839 125

kancelária

Karola Šišku 23, Senec

Oľga Michaláková

Vrelo odporúčame služby pani Oľgy Michalákovej. Je veľmi milá, príjemná a ústretová,komunikácia s ňou bola počas predaja bytu bezproblémová. Zabezpečila kompletný servis, s jej prácou sme boli veľmi spokojní.
Jarka Zahoráková Benková

Oľga Michaláková

Neskutočne skutočná PANI, časom neobmedzená  (podpísať kúpnu zmluvu o 22:30, prečo nie :))…Ďakujeme za všetko
Paula Baranová

Mgr. Silvia Strašková

S prácou maklérky S. Straškovej sme boli spokojní. Spolupracovali sme spolu pri predaji nášho RD. Oceňujeme hlavne profesionalitu, serióznosť a komunikáciu, vždy sme boli o všetkom informovaní. Ďakujeme za pomoc. Určite odporučíme aj známym.

Ing. Ronald Kakaš

Sergej-Kuprijanov

Sergej Kuprijanov

Úžasný prístup ,rýchly predaj,všetko zabezpečené …na jednotku
Lucia Cambelová

Sergej-Kuprijanov

Sergej Kuprijanov

Služby Briliant Reality jsme využili při koupi rodinneho domu a byli jsme nad míru spokojeni. Velmi příjemně nás potěšil zejména profesionální přístup pana Kuprijanova. Ve všem nám vždy vyšel vstříc, vše proběhlo rychle, hladce a teď už se nám skvěle bydlí. Briliant Reality 100% doporučujeme a ještě jednou děkujeme.
Martina Hrabalová

Sergej-Kuprijanov

Sergej Kuprijanov

Kupovali sme byt cez Briliant Reality a sme veľmi spokojní. Sú profesionálni. Oceňujem hlavne komunikáciu, keďže sa nestalo, že by nevedeli odpovedať na správu, v každom momente sú tu pomôcť. Ďakujeme a nech sa Vám darí.
Dajana Beška

Oľga Michaláková

Veľmi mila, šikovná, hneď všetko rychlo vybaví. Odporúčam ! Spokojnosť !
Katarína Trembošová

Oľga Michaláková

Pani Oľga je veľmi milá a šikovná osôbka. Profesionálny a seriózny prístup, vždy milý úsmev na tvári a pozitívny prístup. Vrelo odporúčam.
Veronika Marhoffer Huszár

Mgr. Silvia Strašková

Chcela by som poďakovať realitnej maklérke za profesionálnu prácu, ústretovosť a ochotu, s akou mi pomáhala pri predaji mojej nehnuteľnosti. Odporúčam aj ostatným záujemcom pri predaji, resp. kúpe nehnuteľnosti obrátiť sa na služby p. Straškovej z Briliant Reality.
Jana Hemerková

Oľga Michaláková

Velmi dobrý prístup, rýchle a profesionálne jednanie. Samozrejme páčila sa mi ochota podpísať zmluvy aj u mňa v práci. Jednoznačne som bol veľmi spokojný.
Martin Balogh

Oľga Michaláková

Boli sme veľmi spokojní so službami, radami a pomocou pri kúpe nášho domčeka. Ďakujeme a odporúčame.
Ina Šimonová

Oľga Michaláková

Ústretovosť, ochota, záujem, profesionalita a veľmi milý prístup….takto v skratke sa dá opísať pani Michaláková….nekončí to podpisom zmluvy…v prípade potreby vždy pomôže a poradí. Ďakujem ešte raz
Tatiana Koreňová

Oľga Michaláková

Oľga Michalaková je veľký profesionál, predaj nášho bytu a následný byrokratický proces zvládla rýchlo,ľahko a bezproblémovo. Jednoznačne odporúčam!
Alexandra Nikolíni

Mgr. Silvia Strašková

Veľmi oceňujem poskytnuté služby – serióznosť,spoľahlivosť a predovšetkým rýchlosť,  v akej bol náš byt prenajatý. So všetkým nám vedeli poradiť. So službami, poskytnutými pri sprostredkovaní predaja môjho bytu som bol nadmieru spokojný. Mňa to nestálo žiadnu energiu ani čas, čo som v tejto dobe ocenil najviac. Od nafotenia bytu, cez inzerciu, komunikáciu s klientmi, dojednávaní podmienok až po  vypracovanie zmlúv to bolo na profesionálnej úrovni a bez záťaže pre mňa. Bol som ale vždy informovaný o novom záujme potenciálnych klientov, o termíne obhliadky a ihneď po obhliadke aj o výsledku a prípadnom termíne, dokedy sa klient rozhodne, či byt kúpi. Určite vrelo odporúčam spoluprácu s pani Straškovou a ja sám určite pri najbližšej príležitosti jej služby využijem.
Ing. Roháľ

Sergej-Kuprijanov

Sergej Kuprijanov

Celý servis ohľadom predaja našej nehnuteľnosti dopadol na výbornú.  Pán Kuprijanov vybavil všetko za nás, za čo sme mu veľmi vďační. Určite odporúčame všetkými desiatimi, takéto TOP služby neponúknu veru nikde.
Lenka Kucharčíková

Mgr. Silvia Strašková

Velmi oceňujem poskytnuté služby – serióznosť,spoľahlivosť a predovšetkým rýchlosť,  v akej bol náš byt prenajatý. So všetkým nám vedeli poradit.
Mgr. Zuzana Bačová

Oľga Michaláková

Odporučila by som pani Oľgu, keďže je spoľahlivá, oddaná a ide o extra milú osobu, aby našla najlepšie riešenie pre svojho zákazníka. Robí to s úsmevom a skutočným záujmom o potreby ľudí.
Miroslava Balas

Oľga Michaláková

Veľmi ľudský, priateľský a zároveň vysoko profesionálny prístup pani Oľgy nás veľmi milo prekvapil a radi vrelo odporúčame vsetkými desiatimi. Boli sme maximálne spokojní v každom ohľade. Ďakujeme
Katarína Mentelová