Načítavam brilantné ponuky...

PREDAJGalanta, Galanta

Moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Galante

154 500 €
Typ
byt
Izby
3 izby
Lokalita
Galanta, Galanta
Úžitková plocha
74,83 m²

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa v meste Galanta.

Byt o výmere 74,83 m2 sa nachádza na 7. poschodí z 9 v bytovom dome s výťahom. V rámci rekonštrukcie boli kompletne vymenené rozvody, stierky, sanita. Komfort počas horúcich dní zabezpečuje nová klimatizácia. Byt sa predáva bez kuchynskej linky, čo vám dáva možnosť navrhnúť si kuchyňu presne podľa seba. K bytu prislúcha aj praktická pivnica.

Dispozícia bytu:

  • Vstupná chodba – prepája jednotlivé časti bytu,

  • 2 samostatné izby – nepriechodné, ideálne ako spálňa a detská izba,

  • Obývacia izba – svetlé a priestranné centrum bytu,

  • Priechodná kuchyňa – prístupná z chodby aj z obývacej izby,

  • Loggia – vstup z kuchyne,

  • Kúpeľňa, 

  • Toaleta.

Lokalita ponúka bývanie priamo v širšom centre mesta s vynikajúcou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti sa nachádza Slovenská pošta, pobočka Sociálnej poisťovne, bankomaty, obchody a stredná odborná škola. Veľkým benefitom je aj tesná blízkosť obľúbeného mestského parku s Neogotickým kaštieľom, ktorý je ideálny na prechádzky, šport a relax.

V cene sú zahrnuté všetky služby Briliant Reality vrátane kompletného právneho servisu. Aby bol proces kúpy pre Vás čo najjednoduchší, náš finančný expert Vám bezplatne zabezpečí najvýhodnejšie financovanie na mieru.

Základné údaje

  • Stav objektuKompletná rekonštrukcia
  • VlastníctvoOsobné
  • Poschodie7

Vybavenie a vlastnosti

Loggia
Výťah
Pivnica
Sergej Kuprijanov

Sergej Kuprijanov

Riaditeľ spoločnosti

Máte záujem o obhliadku?

Zanechajte nám na seba kontakt a my sa Vám ozveme v čo najkratšom čase.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Bezplatná konzultácia