Infolinka

+‎421 915 839 125

kancelária

Lichnerova 4, Senec

Ing. Miroslava Brázová

Chcela by som poďakovať realitnej maklérke Mirke Brázovej, ktorá mi bola veľmi nápomocná pri predaji bytu. Byt bol mojou srdcovou záležitosťou. Pani Mirka vycítila moju neistoru, všetko mi dôkladne vysvetlila a ubezpečila ma, že všetko bude v najlepšom poriadku. Dodržala termín, ktorý sa určil, vždy prišla včas na každé stretnutie a hlavne s dobrou náladou a ľudským prístupom. Vrelo odporúčam realitnú kanceláriu Briliant Reality, samozrejme pani Mirku.
Jarmila Pócsová

Oľga Michaláková

Pani Michalákova má veľmi ľudský a zároveň vysoko profesionálny prístup ku klientovi. Je maximálne ochotná a ústretová. Kúpa bytu prebehla úplne bez problémov. Vrelo odporúčam.
Michal Jahelka

Oľga Michaláková

Vrelo odporúčame služby pani Oľgy Michalákovej. Je veľmi milá, príjemná a ústretová,komunikácia s ňou bola počas predaja bytu bezproblémová. Zabezpečila kompletný servis, s jej prácou sme boli veľmi spokojní.
Jarka Zahoráková Benková

Oľga Michaláková

Neskutočne skutočná PANI, časom neobmedzená  (podpísať kúpnu zmluvu o 22:30, prečo nie :))…Ďakujeme za všetko
Paula Baranová

Sergej-Kuprijanov

Sergej Kuprijanov

Úžasný prístup ,rýchly predaj,všetko zabezpečené …na jednotku
Lucia Cambelová

Sergej-Kuprijanov

Sergej Kuprijanov

Služby Briliant Reality jsme využili při koupi rodinneho domu a byli jsme nad míru spokojeni. Velmi příjemně nás potěšil zejména profesionální přístup pana Kuprijanova. Ve všem nám vždy vyšel vstříc, vše proběhlo rychle, hladce a teď už se nám skvěle bydlí. Briliant Reality 100% doporučujeme a ještě jednou děkujeme.
Martina Hrabalová

Sergej-Kuprijanov

Sergej Kuprijanov

Kupovali sme byt cez Briliant Reality a sme veľmi spokojní. Sú profesionálni. Oceňujem hlavne komunikáciu, keďže sa nestalo, že by nevedeli odpovedať na správu, v každom momente sú tu pomôcť. Ďakujeme a nech sa Vám darí.
Dajana Beška

Oľga Michaláková

Veľmi mila, šikovná, hneď všetko rychlo vybaví. Odporúčam ! Spokojnosť !
Katarína Trembošová

Oľga Michaláková

Pani Oľga je veľmi milá a šikovná osôbka. Profesionálny a seriózny prístup, vždy milý úsmev na tvári a pozitívny prístup. Vrelo odporúčam.
Veronika Marhoffer Huszár

Oľga Michaláková

Vďaka ochote, ľudskosti a profesionalite pani Michalákovej sme rýchlo našli svoje bývanie. Celý proces od obhliadky ku kúpe bytu prebehol promtne a bez zbytočných naťahovačiek. Ďakujeme 
Zuzana Fecková

Oľga Michaláková

Boli sme veľmi spokojní so službami, radami a pomocou pri kúpe nášho domčeka. Ďakujeme a odporúčame.
Ina Šimonová

Oľga Michaláková

Ústretovosť, ochota, záujem, profesionalita a veľmi milý prístup….takto v skratke sa dá opísať pani Michaláková….nekončí to podpisom zmluvy…v prípade potreby vždy pomôže a poradí. Ďakujem ešte raz
Tatiana Koreňová

Oľga Michaláková

Oľga Michalaková je veľký profesionál, predaj nášho bytu a následný byrokratický proces zvládla rýchlo,ľahko a bezproblémovo. Jednoznačne odporúčam!
Alexandra Nikolíni

Sergej-Kuprijanov

Sergej Kuprijanov

Celý servis ohľadom predaja našej nehnuteľnosti dopadol na výbornú.  Pán Kuprijanov vybavil všetko za nás, za čo sme mu veľmi vďační. Určite odporúčame všetkými desiatimi, takéto TOP služby neponúknu veru nikde.
Lenka Kucharčíková

Oľga Michaláková

Odporučila by som pani Oľgu, keďže je spoľahlivá, oddaná a ide o extra milú osobu, aby našla najlepšie riešenie pre svojho zákazníka. Robí to s úsmevom a skutočným záujmom o potreby ľudí.
Miroslava Balas

Oľga Michaláková

Veľmi ľudský, priateľský a zároveň vysoko profesionálny prístup pani Oľgy nás veľmi milo prekvapil a radi vrelo odporúčame vsetkými desiatimi. Boli sme maximálne spokojní v každom ohľade. Ďakujeme
Katarína Mentelová

Oľga Michaláková

Velmi dobrý prístup, rýchle a profesionálne jednanie. Samozrejme páčila sa mi ochota podpísať zmluvy aj u mňa v práci. Jednoznačne som bol veľmi spokojný.
Martin Balogh

Juraj Sopkuliak

Dobrý deň ,

touto cestou by sme sa  chceli poďakovať p. Jurajovi Sopkuliakovi , za sprostredkovanie predaja rodinného domu.
So službami a  prístupom p. Sopkuliaka sme boli veľmi spokojní. P. Sopkuliak bol  vždy ochotní pomôcť pri realizovaní predaja,, bez ohľadu na čas ,a bol bol vždy ústretoví..
Pri predaji domu vybavil kompletný servis, čo nám ako predávajúcim veľmi pomohlo.,
Ďakujeme a odporúčame využiť  služby p.Juraja Sopkuliaka.
Jana Kubliniaková